Harranti

Team / Level RACE (B)



Level RACE (B)

Věk: 9 - 11 let 
Ročníky: 2010 - 2007 
Kategorie: U10 (přípravka) + U12 (předžáci)                  

Vedoucí trenér: Jan Konopka

Specifikace (sumář RTC od května do dubna):

  • 1x 5 denní soustředění na jarních ledovcích 
  • 2x týdně kondiční příprava v Harrachově (období jaro a podzim)
  • 3 denní cyklistické soustřední se zaměřením na techniku - Dressler Camp
  • 1x 5 denní soustředění v hale se zaměřením na slalom - pouze poslední rokem předžáci (v létě)
  • Individuální tréninkový plán pro období prázdnin
  • 1x 5-6 denní kondičního soustředění v období prázdnin
  • 2-3x 5 denní soustředění na podzimních ledovcích (optimálně v rozsahu plných 15 dní)
  • 3-5x trénink na sněhu v období zimy
  • cca 15 startů na závodech v závodním období

Hlavní závodní cíle:

  • Přímá nominace na LEKI CUP na všechny závody
  • Reprezentativní umístění v jednotlivých závodech a také celkově v rámci celého poháru LEKI CUP

Závodníci:

  • Kateřina Ježková

    • Level RACE B
    • Předžákyně

  • Sofie Carla Vieweghová

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Předžákyně

  • Josef Jandík

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Filip Lahoda

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Robert Antoš

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Thomas John

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Ondra Syrový

    • Level RACE B
    • Přípravka

  • Eduard Šamonil

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Martin Bosnič

    V Harrantech od roku 2016

    • Level RACE B
    • Předžák

  • Julie Maděrová

    V Harrantech od roku 2016

    • Level RACE B
    • Předžákyně

  • Agátka Kunrtová

    V Harrantech od roku 2015.

    • Level RACE B
    • Přípravka

    VÝSLEDKY 2018-2019:

    • 2. místo 
      - celkové hodnocení seriálu Leki Cup 2019
      kategorie U8 - Mladší přípravka
    • 3 x 1. místo 
      - v závodech Jabloneček, Albrechtice a Harrachov

  • Terezie Lahodová

    V Harrantech od roku 2014

    • Level RACE B
    • Přípravka

    VÝSLEDKY 2016-2017:

    • 1. místo
      - Čápův Džbán
      kategorie 0-6 let
    • 1. místo
      - Klubové závody 2017
      kategorie Superpřípravka
    • 2. místo
      - Lučanský Pelikán 2017

      kategorie  0-6 let

  • Anna Konopková

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Přípravka

  • Adam Ježek

    • Level RACE B
    • Přípravka

  • Valerie Drahoňovská

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Přípravka

  • Nela Prouzová

    V Harrantech od roku 2015

    • Level RACE B
    • Připravka

    VÝSLEDKY 2016-2017:

    • 2. místo
      - Klubové závody 2017
      kategorie Superpřípravka
    • 4. místo
      - Lučanský Pelikán 2017
      kategorie 0-6 let

  • Lukáš Michalička

    V Harrantech od roku 2014

    • Level RACE B
    • Přípravka

  • Michaela Dalecká

    V Harrantech od roku 2016

    • Level RACE B
    • Předžákyně

  • Andrea Dalecká

    V Harrantech od roku 2016

    • Level RACE B
    • Předžákyně